• На писанці барви грають, семикольорово розквітають


      20 квітня у бібліотеці-філіалі №6 відбулося відкриття виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва на тему “На писанці барви грають, семикольорово розквітають”. Активні учасники виставки – вихованці ДНЗ № 8, № 10, № 47, ЗОШ №21 та НЗОШ №23, вихованці студії “Азалія” (керівник Людмила Мар`янівна Красницька-Луцик) та гуртківці “Чарівного пензлика”, що діє у бібліотеці. Всього представлено близько 60 робіт сорока учасників конкурсу, а також колективні роботи жителів нашого мікрорайону “Роток”.
      Вернісаж відкрили наймолодші користувачі бібліотеки, вихованці ДНЗ №47 (вихователь Тетяна Петрівна Бабич) вітанням із Великоднем і подарували пісню. За творчу співпрацю ДНЗ №47 та бібліотеки нагороджена грамотою міської ЦБС Т.П.Бабич.
      На свято завітав депутат міської ради Валерій Борисович Рабенок, який подякував учасникам за чудові роботи, вручив подяку Л.М.Красницькій-Луцик за роботу по естетичному вихованню дітей, які проживають у районі “Першотравневий” та вручив подарунки дитячим дошкільним закладам мікрорайону.
      Журі конкурсу відмітило роботи двадцяти трьох учасників. У подарунок юні таланти отримали книги, м`які іграшки, солодощі, що були надані Білоцерківським осередком МО “Жіноча громада” (голова Надія Миколаївна Гаврилова).
      Тринадцять робіт будуть представлені на загальноміській виставці-конкурсі 27 квітня у центральній бібліотеці для дітей.
      Великий творчий доробок вишитих ікон та в`язаних серветок представила на виставку наша читачка Алла Миколаївна Архипенко.
      Виставка буде діяти до 30 квітня. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватися витворами дитячих рук.

  Людмила Романюк, бібліотекар філіалу №6  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше