• Нова радість стала Нова радість стала Нова радість стала Нова радість стала

28 грудня у бібліотеці сімейного читання відбулося підведення підсумків загальноміського конкурсу на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала».

Учасниками конкурсу стали юні читачі бібліотек Білоцерківської громади, вихованці ЦПО «Соняшник», шкіл мистецтв, Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Р. Поповича, клубів за місцем проживання. Цього року до складу журі увійшли відомі художники міста: Валентина Коробко, Георгій Пономарьов, завідувачка бібліотекою-філією №9 сімейного читання Катерина Волинець. Двісті тридцять справжніх витворів мистецтва представили на розсуд журі маленькі художники.

Завідувачка бібліотекою наголосила, що нинішній конкурс став найчисельнішим за кількістю учасників та робіт. До нього долучились талановиті діти з інших регіонів, зокрема з міста Ужгород. Підведення підсумків перетворилось на справжнє святкове дійство. Учасників заходу привітав отець Іван парафії Архангела Михаїла, який благословив усіх присутніх та побажав лишити у минулому всі негаразди, а у новий рік прийти зі світлими думками, добрим серцем та гарними емоціями.

Родзинкою свята став виступ вокального ансамблю «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» (керівник О.М. Гаврилюк). Майстерно виконані новорічні пісні та колядки додали гарного настрою учасникам та гостям бібліотеки. Директорка КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім.П. Красножона Раїса Григоренко привітала переможців і наголосила, що саме духовність і культура мають бути завжди в пріоритеті, а бібліотеки у цьому питанні відіграють домінуючу роль. Даний конкурс є цьому підтвердженням. Переможці отримали дипломи та пам’ятні подарунки, кошти на які виділило управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Серед переможців: Злата Береговенко, Анастасія Бойко, Віталіна Бойко, Захар Василенко, Владислава Вауліна, Вероніка Височинська, Ольга Гандзюк, Анастасія Городова, Максим Губарєв, Ярослав Добрівський, Катерина Клюєва, Марк Коробко, Єгор і Владислав Мельниченки, Дарина Нагаївська, Соломія Никоненко, Артем Ніколаєнко, Анна Підлужна, Ніколь Стасюк, Ярослав Степанчук, Діана Халдєєва, Уляна Чорненька, Маргарита Хіврич, Олександр Чубачкін, Марія Шавшина, Єлизавета Шульгіна, Назар Юзва; гуртк: «Креативчик», що працює в бібліотеці-філії №3 ,«Очумілі ручки» клубу за місцем проживання «Дивосвіт», група «Колосок» ДНЗ (ЦРД) «Джерельце», третьокласники Пилипчанської гімназії.

Новорічно-різдвяні листівки та привітання будуть передані волонтерській групі Юрія Москаленка та відправлені на схід України нашим воїнам-захисникам.

Юлія Харченко.