• Казочка від Миколая

Казочка від Миколая Казочка від Миколая Казочка від Миколая

16 грудня маленькі читайлики завітали до бібліотеки-філії села Скребиші на свято з нагоди Дня Святого Миколая.

Малеча не впізнала улюблену книгозбірню. Зоряне небо замість стелі, завішені темною тканиною вікна, святково прикрашена ялинка та кольорові гірлянди. Створити казкову атмосферу бібліотекарці допомогло встановлення світлової кулі з чарівним ефектом та народне вбрання.

А далі, розпочався справжній квест: дітлахи розшукували солодкі подарунки, крокуючи по паперових слідах, які залишив сам Святий Миколай, розповідали хто та що знає про Чудотворця та, зачаровані атмосферою, слухали казку «Подарунок від Миколая».

Звичайно, не обійшлося без веселощів та жартів. Щаслива та усміхнена дітвора порозбігалася по домівках, несучи з собою гарний настрій та віру в добро.

Валентина Олексієнко.