• Зима прийшла, свята принесла

Зима прийшла, свята принесла Зима прийшла, свята принесла Зима прийшла, свята принесла Зима прийшла, свята принесла Зима прийшла, свята принесла

«Магія грудневих свят»– під такою назвою у центральній бібліотеці для членів клубу «Вікторія» відбулися бібліотечні вечорниці.

Господині вечора– бібліотекарки Тетяна Кириленко та Тетяна Черненко познайомили гостейіз грудневими святами, розповіли про традиції, прикмети та повір’я, що супроводжують їх, наголосивши що перший зимовий місяць – період свят і очікування дива.

Свята Романа, Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Андрія, Наума, Варвари, Ганни, Миколая, католицьке Різдво – ці свята розкривають веселу вдачу українців, їхню щедру і щиру душу.

Грудень багатий ще й на цивільні свята: 15 грудня – Міжнародний день чаю, 26 – День подарунків, 26 – День календаря.

Юні артисти зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник» разом зі своїм керівником Катериною Громадською привітали учасників вечорниць зі святом Андрія Первозванного, поворожили жінкам на долю, відтворили народні традиції кусання Калити.

Оваціями членкині клубу «Вікторія» зустріли справжнього козака Олександра Лоцмана, який, як і колись, в давнину, звеселяв жіноцтво дотепними жартами та гуморесками.

А які ж вечорниці без вареників з капустою та картоплею, коржиків , балабушок та узвару !

Завершилося свято українськими народними піснями у виконанні учасниць вокального ансамблю «Горлиця» ГО «Вікторія».

Тетяна Ярошенко.