• Сніговик-сніговичок розважає діточок

Сніговик-сніговичок розважає діточок Сніговик-сніговичок розважає діточок Сніговик-сніговичок розважає діточок Сніговик-сніговичок розважає діточок Сніговик-сніговичок розважає діточок

З початком зима, коли випадає перший сніг та наступають морози, усі з нетерпінням чекають Новорічно-Різдвяних свят. Особливо малеча, яка вірить у диво і сподівається на щедрі подарунки.

У рамках реалізації проєкту «Створення сучасного сімейного простору дозвілля дітей з неповних сімей та дітей з інвалідністю» працівники бібліотеки-філії №9 сімейного читання завітали до вихованців Білоцерківського навчально-реабілітаційного центру та провели майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки – сніговика.

Діти старанно вирізали, клеїли, малювали, проявляючи своє уміння. Перед Новим роком кожна кожен учасник майстер-класу із радістю прикрасить святкову ялинку іграшкою, зробленою власноруч.

За старанність і бажання творити, діти отримали від бібліотекарів солодкі подарунки.

Світлана Могорит.