• Про домашнє насильство простими словами

Про домашнє насильство простими словами Про домашнє насильство простими словами Про домашнє насильство простими словами Про домашнє насильство простими словами

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Підтримуючи ініціативу Всеукраїнської акції, в бібліотеці-філії №3 для читачів − учнів 8-х класів Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 відбулася інформаційна година «Не будь байдужим».

Розмову зі школярами вела інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Білоцерківського районного управління поліції головного управління Національної поліції в Київській області старший лейтенант поліції Олександра Вікторівна Шишуліна.

Діти з цікавістю обговорювали прояви насильства та шляхи вирішення пов’язаних з ними проблем.

Фахівці книгозбірні підготували стендову презентацію «Про насильство простими словами». На презентації були представлені друковані матеріали, що привернули увагу присутніх, змусили задуматися над власною поведінкою та поведінкою своїх ровесників.

Проведений захід сприяв вихованню у школярів людяності, поваги до інших, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Ксенія Гнуда.