• Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж

Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж

Нещодавно відбулося підведення підсумків конкурсу «Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж» серед колективів КЗБМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона, оголошеному у 2021 році працівниками відділу методичної та бібліографічної роботи.

Конкурс проводився з метою сприяння всебічному розвитку бібліотечно-інформаційної сфери, бібліотечної професії та бібліотечно-інформаційної освіти.

Не є новиною, що проведення подібних конкурсів формує позитивний імідж книгозбірень у суспільстві, стимулює творчі ініціативи бібліотекарів, сприяє самореалізації бібліотечних працівників та їхнього творчого потенціалу, сприяє визнанню ролі книгозбірень у соціокультурному просторі.

Участь бібліотекарів у конкурсі виявила творчий потенціал конкурсантів, надала нові можливості для розвитку навичок роботи з використанням сучасних технологій.

У конкурсі взяли участь бібліотечні фахівці книгозбірень міської територіальної громади, представивши на розгляд журі 17 робіт. Слід зазначити, що, на жаль, не всі вони відповідали умовам конкурсу.

Одноголосним рішенням журі переможницею конкурсу «Найкраще відео майстер-класу для соціальних мереж» (ГРАН-ПРІ) визнано бібліотекарку філії смт Терезине Олену Бойкову (майстер-клас «Коник з соломи»).

І місце розділили:

• завідувачка сектором філії №9 Світлана Могорит (майстер-клас «Патріотичний браслет»);

• бібліотекарка І категорії філії №9 Зоя Чутковська (майстер-клас «Їжачок-мандрівничок»).

ІІ місцевибороли:

• завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко (майстер-клас «Нове життя старих журналів»);

• колектив філії №10 (майстер-клас «Осіння карусель»).

ІІІ місце посіли:

• бібліотекарка ІІ категорії філії №2 Юлія Животівська (майстер-клас «Весняне панно»);

• завідувачка філією №6 Надія Гаврилова (майстер-клас «Лялька-мотанка з серветок»).

Переможцем у номінації «Найкумедніше відео» визнано провідну бібліотекарку філії №3 Наталію Добровольську (майстер-клас «…Заходь пограємо»).

Усі переможці будуть відзначені призами та дипломами

Дякуємо колегам за участь у конкурсі, небайдужість та цікаві ідеї й бажаємо подальших творчих успіхів.

Олена Бульда.