• До бібліотеки вперше! До бібліотеки вперше! До бібліотеки вперше! До бібліотеки вперше!

«Від книжки люди ростуть значно швидше, ніж від супу. Доведено, що ті, кому виповнилося сто років і які все ще читають, безупинно ростуть і далі», – писала Франсуаза Буше.

12 жовтня вперше до бібліотеки-філії№3 завітали учні 1-В класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (класовод Галина Чувпіліна).

У книгозбірні їх зустріло чудове розмаїття цікавих яскравих книг та журналів.

Новенькими палітурками книги посміхалися до малечі та запрошували їх у чарівний світ казкових принцес та принців, карколомних пригод і мандрів.

Завідувачка бібліотекою Ксенія Гнуда провела екскурсію, яка включала знайомство з абонементом, читальним залом, народознавчою світлицею.

Бібліотечний ворон Говорун артистично повідав первачкам, що таке бібліотека.

Зустріч була витримана в атмосфері таємничої казковості.

Тетяна Драбинко.