• Завітайте на виставки у бібліотеку №3

      6 квітня в приміщенні бібліотеки-філії№3 Білоцерківської міської ЦБС відбулося відкриття виставки робіт з бісеру і мушлів «Грає бісером барвисто сонячне намисто».  Вихованців гуртка  «Рукомистецтво» ВЗОШ№ 6 під керівництвом Дончевської Надії Михайлівни.
      На виставці представлені роботи десятикласниць Чернюк Лідії «Троянди весни» , яскраві натюрморти Афанасьєвої Вікторії,  таємничий світ тварин Бетінової Анастасії та Євтушенко Марії, цікаві декоративні композиції Мінаєвої Вероніки та Ткаченко Катерини,  різноманітні сюжети самої майстрині. Чудово доповнюють виставку зимові пейзажі  Максимченка Давида.
  Вироби, створені руками гуртківців, огортають теплом, надають оптимізму, спонукають мріяти, фантазувати, самому творити красу.
     


      Тут же експонується ще одна виставка  - виставка пластилінових мініатюр «Пізнавай і дивуйся» Дарії Синицької учениці 2-В класу ЗОШ№15. Це вже друга виставка завзятої фантазерки. Ліпленням з пластиліну  дівчинка займається з чотирьох років. Це її хобі. Сьогодні в її доробку понад 80 мініатюрних робіт, які об’єднані в композиції: «Новорічний хоровод», «Щаслива родина», «На лісовій галявині», «Райські пташки», «Біля озера», «Мешканці озера», « Морські жителі», «Метелики та черепашки», «Весела ферма», «Улюблені казки та мультфільми», «Цікавинки», «Зайці-стрибунці», «Закохані сердечки».
      Вражають своєю точністю роботи від 2 до 5 мм – це грайливе кошеня, зграйка пташенят, яскраві комахи. Юна мрійниця говорить, що на створення поробок її надихає перегляд мультфільмів, читання книжечок та журналів і просто дитяча фантазія.
      Експонати виставки дивують, захоплюють, надихають, бо творчість – це здивування, яке ніколи не закінчується.

                             


  Леся Кравчук,бібліотекар ІІ категорії ф.№3  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше