• Інклюзивне образотворче мистецтво Білої Церкви Інклюзивне образотворче мистецтво Білої Церкви

У 2021 році в Україні оголошено Перший Всеукраїнський конкурс інклюзивного образотворчого мистецтва імені Марії Приймаченко «Моя Україна».

В рамках конкурсу 11 жовтня в читальному залі бібліотеки-філії №8 відкрилася колективна виставка творів інклюзивного образотворчого мистецтва «Біла Церква. Досягай своєї мети!», де презентовані роботи людей з особливими потребами.

Захід відбувся під патронатом Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Київської організації національної спілки журналістів України.

Роботи представили: Білоцерківський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ШАНС», Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа №19, Білоцерківське міське товариство інвалідів «Фенікс», учениця Дроздівської гімназії Вихристюк Каріна (гурток «Петриківський розпис») та демонструвалися фотографії від члена Золотого фонду асоціації спортивних журналістів Леоніда Бойка.

30 учасників презентували роботи з декоративно-ужиткового мистецтва та живопису: квілінг, пластилинографія, декоративні композиції, коврова техніка, береста, вироби з глини, петриківський розпис, бісероплетіння, бісерна мозаїка, гуаш, масло, дерево в техніці «Бонсай» та фото роботи.

З відкриттям виставки учасників привітала голова МТІ «Фенікс» Ніна Карпович, директор Білоцерківського центру «Шанс» Альона Івасюк, вчитель Білоцерківської СЗШ №19 Людмила Огородник та заслужений журналіст України Алла Малієнко.

Модераторами заходу були завідувачка бібліотеки-філії №8 Світлана Хмільова та член Національної спілки журналістів України Володимир Карась.

Виставка діятиме до 25 жовтня. Запрошуємо усіх бажаючих.

Світлана Хмільова.