• Я малюю щастя

День художника ми відзначаємо у другу неділю жовтня, у пору золотої осені, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно. В цей день на честь майстрів пензля золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв’ям.

Вчити дітей помічати прекрасне та малювати − мета ART-сеансу «Я малюю щастя», який відбувся в бібліотеці-філії №1 для дітей з нагоди Дня художника України.

Про чудову професію художника, про розмаїття стилів і жанрів образотворчого мистецтва, про те, як художники експериментують, творячи вишукані реалістичні або, навпаки, фантастичні зображення, розповіла бібліотекарка Олена Крищенко вихованцям ЦСПРД «Злагода». А згодом малюки виявили бажання спробувати свої сили малюванні. Кожен малював щастяпо-своєму. В цих роботах: розмаїття кольорів, фантазія дітей, гарний настрій,  а головне – це задоволення від процесу малювання. Діти відчули себе справжніми художниками, а яскраві райдуги, які з’явилися на щічках у дітлахів, довершили святкові відчуття.

З ART-сеансу вихованці пішли з веселим настроєм, подарунками та  горді через те, що стали справжніми художниками!

Олена Крищенко