• Запрошуємо у світ книги Запрошуємо у світ книги Запрошуємо у світ книги Запрошуємо у світ книги

6 жовтня до центральної бібліотеки для дітей завітали п’ятикласники БЗШ №21. Працівники бібліотеки провели для учнів екскурсію «Запрошуємо у світ книги». Під час мандрівки відділами книгозбірні юні відвідувачі поринули в чудовий книжковий  світ,дізнались історію бібліотеки, ознайомилися з її фондом та послугами,правилами користування.

Школярам було презентовано книжкові виставки: «Книжкова веселка» та «Ювілейна палітра дитячої книги», де представлені класичні і сучасні видання дитячої літератури: пізнавальні енциклопедії для допитливих, пригодницькі та фантастичні книжки, книги про тварин і загадкових істот та захоплюючі казки.

Прослухавши розповідь завідувачки ЦДБ Олени Корнієнко про устрій Книжкової Країни, дітлахи з нетерпінням чекали, аби швидше «спробувати на смак» книжкові смаколики.

Незабутнє враження на школярів справила прогулянка Кімнатою Казок.

Святкового настрою п’ятикласникам додала цікава ігрова програма«Якщо знаєш – відгадай, як не знаєш – розпитай!»,під час якої вони перевірили свою спритність та кмітливість.

Світлана Шалагіна