• У цю погожу вересневу днину бібліотека кличе на гостину

У цю погожу вересневу днину бібліотека кличе на гостину У цю погожу вересневу днину бібліотека кличе на гостину У цю погожу вересневу днину бібліотека кличе на гостину

Екскурсія до бібліотеки – це завжди нові враження, нові емоції, нові друзі.

29 вересня вперше переступили поріг книгозбірні №3 учні 1- Б класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (класовод Наталія Гальченко).

Вражень у маленьких читайликів і справді вистачало: строкато-барвистий книжковий світ здатен навчати, дивувати, надихати, мріяти, пізнавати, вигадувати, жартувати, дружити, любити! А як інакше?

Розмаїття цікавих яскравих книг та журналів подарувало малятам купу нових вражень!

Мета екскурсійних заходів – це підвищення інтересу до читання, бажання слухати та пізнавати, виховувати бережливе ставлення до книги.

Сподіваємося, що учні 1- Б стануть  активними читачами.

Ксенія Гнуда