• Проєкт «Створення сучасного сімейного простору дозвілля дітей з неповних сімей та дітей з інвалідністю» стартував

  Проєкт «Створення сучасного сімейного простору дозвілля дітей з неповних сімей та дітей з інвалідністю» стартував

  29-30 червня цього року у Києві відбувся тренінг з написання грантів, організований управлінням культури Київської обласної державної адміністрації. Провела навчання радник патронатної служби голови КОДА, голова правління БО «Фонд громади Березані», майстер-фасилітатор «Британської Ради в Україні» Алла Новікова.

  Алла Володимирівна познайомила присутніх з методикою написання грантів, вибором теми і проблематики, а також продемонструвала можливі результати, які отримує переможець.

  Завдяки отриманим знанням ініціативна група у складі: завідуючої бібліотекою-філією №9 сімейного читання КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім.П.Красножона Катерини Волинець, зав.сектором цієї ж бібліотеки Світлани Могорит та керівника студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» ЦПО «Соняшник» Валентини Коробко підготували проєкт «Створення сучасного сімейного простору дозвілля дітей з неповних сімей та дітей з інвалідністю».

  Проєкт дасть можливість проводити з дітьми різноманітні заходи: майстер-класи, творчі зустрічі, мистецькі конкурси, виставки робіт, а найголовніше – він допоможе названим категоріям дітей влитися в повноцінне життя громади. Партнером проєкту виступив КЗ КОР «Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» (директор О.І.Верзун).

  З великою радістю повідомляємо, що проект – серед переможців гранту. На кошти, що надійшли від «Британської Ради в Україні», бібліотекарі вже закупили набори для творчої діяльності, папір білий і кольоровий, різноманітні канцелярські товари, олівці, фарби, пазли, розвиваючі ігри, мольберти та багато інших товарів для творчого розвитку дітей.

  Колектив книгозбірні дякує Київській обласній державній адміністрації за організацію тренінгу з написання грантів та «Британській Раді в Україні» за фінансову підтримку ініціативи бібліотекарів.

  Катерина Волинець.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше