Література рідного краю – дітям

В рамках Дня краєзнавства «Письменники-краяни – ювіляри 2021 року» у бібліотеці-філії №4 відбувся книжковий вернісаж «Література рідного краю – дітям». Цій темі і було присвячено заняття дитячої групи літературної студії «Олександрійський бульвар», яка діє на базі книгозбірні.

Керівник студії Ганна Ручай ознайомила учасників із творчістю письменників-краян. Поговорили про вже добре знайомих авторів: В.Іванціва, Т.Братченко, Т.Строкач, В.Дідківського, Г.Невінчану. Студійці не лише читають, а й пишуть твори. Читачка бібліотеки Богдана Титарьова зачитала уривки власних казок зі збірки «Країна некультурних книжок». Студійка Альона Коляда,  яка впродовж двох років публікує твори у збірках «Рондо старовинних вулиць», прочитала свої вірші.

Присутні обговорювали ідеї нових творів. Такі зустрічі завжди є джерелом натхнення.

Олена Буяненко