• Хто веселий – той сміється Хто веселий – той сміється Хто веселий – той сміється

Новий день – нова зустріч. Нещодавно у бібліотеці-філії №9 сімейного читання було гамірно від щирого дитячого сміху. Це на зустріч з читачами – учнями 5-А класу ліцею «Білоцерківський колегіум» завітав член Національної спілки письменників України, гуморист – Володимир Дідківський.

Володомир Іванович – учитель за освітою і покликанням, тому діалог з дітьми був щирим та невимушеним. Він – автор численних гумористичних книг, навчальних посібників, літературно-критичних-матеріалів, працює з талановитими дітьми, очолює міську літературну студію «Рожевий ранок». Його вихованці є авторами книг, як ліричних, так і гумористичних.

Діти із задоволенням підбирали рими до запропонованих поетичних рядків, відгадували авторські загадки ровесників та пообіцяли написати власні вірші до наступної зустрічі з письменником.

Зоя Чутковська.