• Письменники Білої Церкви дарують нам творів розмай

Письменники Білої Церкви дарують нам творів розмай Письменники Білої Церкви дарують нам творів розмай Письменники Білої Церкви дарують нам творів розмай

18 вересня Біла Церква святкуватиме 989-ту річницю заснування. До цієї події фахівці бібліотеки-філії №9 запланували цикл літературно-мистецьких зустрічей з відомими людьми міста.

Нещодавно у книгозбірні відбулася творча зустріч із заслуженим працівником культури України, поетом-піснярем, почесним громадянином Білої Церкви Анатолієм Івановичем Кульчицьким. На захід завітали восьмикласники ліцею «Білоцерківський колегіум» (класовод Руденко Марина Ігорівна).

Анатолій Іванович присвятив рідному місту багато власних пісень. Найвідоміші з них: «Освідчення», «Біла Церква – священна земля», «Замкова гора», «В Білу Церкву їду знов», «Зачарована «Діброва». Крім того, Анатолій Іванович – автор гімну «Білоцерківщина – мій отчий край».

Під час заходу читачі мали можливість познайомитися з книгами Анатолія Кульчицького, представленими на книжковій виставці «Тобі, Біла Церкво» та прослухати пісні в авторському виконанні.

Приємним сюрпризом для колегіантів стала новина про написання гімну колегіуму, слова якого Анатолій Іванович прочитав учасникам заходу. Презентація самої пісні відбудеться незабаром.

Юлія Харченко.