• Зі щирим словом до дітей Зі щирим словом до дітей Зі щирим словом до дітей

  «Я пишу тільки про те, що захоплює дух або смішить. Діти знають, що я на їхньому боці» – саме ці слова якнайкраще характеризують творчість та стиль життя улюбленця мільйонів дітей у всьому світі, письменника Роальда Дала.

  13 вересня 1916 року народився Роальд Дал – письменник норвезького походження, автор романів, повістей, новел, оповідань, написаних як для дорослих, так і для дітей, зокрема казково-фантастичних творів.

  «Зі щирим словом до дітей» – під такою назвою в бібліотеці-філії №3 пройшла чарівна літературна карусель для п’ятикласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (вчитель зарубіжної літератури Світлана Полінога).

  Читайлики ознайомилися з цікавими фактами з життя письменника, переглянули відео презентацію «Історія життя Роальда Дала».

  Особливо цікавою для школярів стала найпопулярніша книга Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика».

  Діти поділилися враженнями про прочитаний твір, переглянули буктрейлер «Чарлі і шоколадна фабрика», взяли активну участь у грі «Вірю – не вірю!» та розгадали кросворд. Дізналися і про екранізації книги, переглянувши фрагменти художнього фільму «Чарлі та шоколадна фабрика» (2005 р).

  Наталія Добровольська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше