• Святкуємо День Незалежності Святкуємо День Незалежності Святкуємо День Незалежності Святкуємо День Незалежності Святкуємо День Незалежності

24 серпня вся Україна відзначала велике державне свято – 30-річчя Незалежності!

Працівнки центральної бібліотеки для дітей долучились до урочистостей та запросили  всіх охочих взяти участь у святковій  програмі.

Діти із задоволенням розгадували кросворди, відгадували казку за її кінцівкою, пригадали українські символи,обереги, відповідаючи на питання вікторини «Моя Україна» та  взяли участь  в інсценізації казки «Ріпка».

Увагу дітей привернула книжкова виставка «Це твоя країна, моя Україна».

Активні читачі за обізнаність отримали призи від управління культури та ЦБС.

Цікаво, насичено, весело, у гарному настрої відзначили юні читачі свято Незалежності України разом з бібліотекарями.

Тамара Шпак