• Про Україну – з любов’ю Про Україну – з любов’ю Про Україну – з любов’ю

Цьогоріч наша країна святкує 30-річчя Незалежності. До цієї ювілейної дати в бібліотеці-філії №1 проводяться різноманітні заходи для різних вікових категорій. Так, у День інформації «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами (Іван Багряний)» до книгозбірні завітали маленькі читайлики – вихованці ЦСПРД «Злагода». Вони охоче долучилися до цікавої бесіди-діалогу «Я люблю Україну» та ознайомились з новими книжками про Батьківщину. Дітлахи залюбки  взяли участь у майстер-класі «Мій синьо-жовтий прапорець» та у флешмобі «Ми – маленькі українці». Неабияку кмітливість проявили діти під час в гри-пазла «Об’єднай Україну».

Для читачів старшого шкільного віку  протягом дня бібліотекарі проводили огляди літератури біля книжкових виставок «Це твоя країна – наша Україна», «Україно моя! Ти не символ, а доля». Користувачі мали можливість ознайомитись з книгами про Україну, її славетних людей, про минуле, сьогодення й майбутнє нашої Вітчизни.

Валентина Ткачук