• Квітни, моя Україно Квітни, моя Україно Квітни, моя Україно Квітни, моя Україно Квітни, моя Україно

До 30 річниці проголошення Незалежності України в міській виставковій залі  відкрилась традиційна  виставка робіт народного мистецтва  «Квітни, моя Україно!».

Вже 25-й раз експозиція  народних майстрів збирає своїх поціновувачів.  Майстри Білої Церкви з великою любов’ю і натхненням створюють одну з улюблених виставок білоцерківців. Кожного року експозиції різні, але все кращі, величніші , красивіші, багатші й неповторні .

Роботи, представлені на виставці,  близькі  кожному українцю: вишиті рушники і сорочки, вироби з соломи, різьба по дереву, ляльки-мотанки, картини на бересті – це традиційне українське мистецтво, це сама душа України, як мова, культура, історія народу, який протягом багатьох віків боровся і бореться за свою свободу і незалежність.

Присутніх привітала зі святом та вручила Подяки постійним та активним учасникам виставки головний спеціаліст управління культури і туризму Алла Карабач.

Гарним подарунком для всіх учасників заходу став виступ тріо «Френс Бенд».

Виставка діятиме до 10 вересня. Завітайте, не пошкодуєте.

Любов Михайлюк