• В моєму серці Україна!

  В моєму серці Україна! В моєму серці Україна! В моєму серці Україна! В моєму серці Україна! В моєму серці Україна!

  Незабаром наша країна святкуватиме 30-ту річницю проголошення Незалежності. До своєї незалежності Україна йшла довгим шляхом. Протягом століть країна виборювала свою самостійність! Скільки віддано життів, скільки пролито крові… І сьогодні українські воїни боронять кордони держави на сході. Хлопці в окопах, ціною власного життя та власного здоров’я оберігають наш мир і спокій.

  Працівники бібліотеки-філії №8 спільно з хоровими колективами клубів «Золота осінь» та«Гармонія» Академії пенсіонерів організували та провели масштабне свято « В моєму серці Україна».

  На зеленій бібліотечній галявині – читачі, друзі бібліотеки, академісти змагалися в декламаторській майстерності на кращий вірш про Україну.

  Глядачі мали нагоду послухати авторські поезії у виконанні поетки-краянки Оксани Щербань та учасниці академії пенсіонерів Марії Сударенкової .

  Про українців кажуть, що ми народ мужній , сильний, працелюбний, співочий, з гарним почуттям гумору. Цього дня було багато і жартів. Всі охочі із задоволенням долучилися до завдання «Продовжити прислів’я» та «Краще читання скоромовки»,до розгадування загадок та вікторини «На краще знання історії України».

  Завітала на свято Олена Ткач – депутат білоцерківської міської ради та очільниця фонду Костянтина Єфименка. Пані Олена привітала присутніх з 30-річчям Незалежності України та побажала всіляких гараздів.

  Окрім читачів, на галявині було багато перехожих, мешканців масиву, які із задоволенням слухали українські пісні у виконанні чудових колективів.

  Адже українська пісня є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою. Пісня супроводжує нас від колиски і до останнього подиху. Немає в українців жодної події у житті, яка б не озвалася піснею – сумною чи радісною.

  Тож пісні лунали про Україну, про рідний край, веселі й жартівливі, з гарними побажаннями всім присутнім.

  Зі святом нас всіх, друзі! Зі святом, Україно!

   

  Світлана Хмільова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше