• Творча зустріч з поетесою

  Хочу жити, вірить і любити.
  І пісні співати голосні.

  (Г.Чубач)


      22 березня у центральній бібліотеці відбулась творча зустріч з поетесою, заслуженою діячкою мистецтв, кавалером ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, авторкою  більше 70 поетичних збірок і просто красивою, ніжною жінкою Ганною Чубач.
  Слухачі були щиро вдячні за поезії, даровані авторкою. З теплом сприйняли і довірливу інтонацію поетеси, і відверте звернення зі словами добра, людяності, любові. “Мені щастить на добрих людей”, – зізнається Ганна Танасівна. Зворушливими були рядки жіночої лірики, “публіцистичні поезії”, в яких поетеса висловлює біль і переживання за долю України та її народу.  Лунали спогади письменниці про дитинство, про становлення її, як поетеси, особисте життя, про літературні і творчі здобутки та мрії і плани на майбутнє.
  Легка нота ностальгії була відчутна, коли Г.Чубач пригадувала про відвідування нашого міста з творчими вечорами.
  Для багатьох білоцерківців цього дня Г.Чубач відкрилась не лише як автор пісень, а й композитор. Понад 300 музичних творів написано на вірші поетеси. А нині її  пісні (найвідоміші з них – “Крила”, “ Хустка тернова”, “Пісня про поле...”) – у репертуарі багатьох відомих естрадних співаків України. Кілька пісень на слова і музику Г.Чубач подарував усім присутнім заслужений працівник культури України, композитор і виконавець Томілін С.Г.
  Особливого пожвавлення аудиторії викликали дитячі пісеньки, які презентувала поетеса. А дитячі вірші, загадки, скоромовки, яких є безліч у її доробку – це справжнє диво. Всі бажаючі мали змогу придбати поетичні збірки та отримати автограф поетеси.


  Тетяна Качанова, пр. бібліограф ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше