• Моя соняшниково-сонячна Україна

Моя соняшниково-сонячна Україна Моя соняшниково-сонячна Україна Моя соняшниково-сонячна Україна Моя соняшниково-сонячна Україна

Мистецька година «Моясоняшниково-сонячнаУкраїна» проведена працівниками бібліотеки-філії №6 з активними читайликами книгозбірні.

Захід присвячений 30-річчю Незалежності України. Працівники бібліотеки розповіли присутнім про рослинні символи держави, історичний шлях України до незалежності та провели вікторину «Україно – ти для мене диво». А Людмила Красніцька-Луцик – керівник студії «Азалія», запропонувала присутнім майстер-клас з комбінованого малювання: петриківський розпис і малювання ватними паличками – пуантилізм, що в перекладі з французької означає «писати по точках».

«Основним елементом малюнку, – зауважила пані Людмила – є соняшник – символ сонця і тепла. Доповненням має бути фантазія».

Озброївшись пензликами, ватними паличками, фарбами та аркушами паперу дітвора дала волю фантазії. Через своє бачення, мрію, творчу фантазію, призму національних кольорів, діти відтворювали своє бажання бачити Україну яскравою та квітучою.

Учасники заходу створили серію малюнків про Україну, прикрасивши їх орнаментами петриківського розпису. Основне завдання заходу виконано: до маленьких художників усміхалась соняшниково-сонячна Україна!

Світлана Шута.