• Зустріч з письменниками-краянами

    Зустріч з письменниками-краянами у літературній вітальні центральної міської бібліотеки

        24 березня у літературній вітальні центральної бібліотеки відбулася зустріч юних читачів із письменниками-краянами, які є ювілярами 2011 року. Присутні мали змогу почути вірші Галини Гай у авторському виконанні та прочитанні учнів гімназії № 1 та поспілкуватися з поетесою, побачити інсценізацію поеми Володимира Іванціва “Ніч на броді”, насолодитися гуморесками Володимира Дідківського та його учениці, майбутньої журналістки Руслани Вихристенко.
        Письменники розповіли про свою творчість, поділилися планами на майбутнє. Творчий доробок митців був представлений на книжковій виставці “Письменники рідного краю”.
        НА святі підвели підсумки літературно-краєзнавчої вікторини для учнів 7-9 класів, приуроченої до Всеукраїнського тижня дитячого читання. Найбільшу кількість балів набрали Панчук Катерина, учениця 9-А класу ЗОШ № 5, читачка бібліотеки № 10, Кривоконь Марія, учениця групи 21 колегіуму, читачка бібліотеки № 9, Сухий Роман, учень 8-Б класу СЗОШ № 12, читач бібліотеки № 2 та учениця 8-А класу ЗОШ № 15, читачка бібліотеки № 3. Роботи цих учасників мали найбільш повні відповіді, за що вони отримали книги у подарунок.

    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше