• Зоряний слід Олени Теліги

Зоряний слід Олени Теліги Зоряний слід Олени Теліги Зоряний слід Олени Теліги Зоряний слід Олени Теліги

В день народження поетки і полум’яної патріотки Олени Теліги працівники центральної бібліотеки провели для членів клубу «Водограй» літературну годину-пам’ять «Коротке життя, довжиною у вічність».

Бібліотекарки розповіли присутнім про життєвий шлях відважної письменниці, яка у 35 років віддала своє життя за Україну, познайомили учасників заходу з поетичною та публіцистичною творчістю Олени Теліги, повідомивши, що збереглася лише невелика частина творів письменниці, які раніше друкувалися у «Віснику», що виходив у Львові за редакцією Д.Донцова, інші, що були у записнику пані Олени – загинули в київському гестапо.

Патріотичні і ліричні поезії письменниці про подружні взаємини, безмежну любов до життя, кохання читали Любов Вилегжаніна, Людмила Чупак і Ганна Добровольська.

Учасники заходу переглянули відео фільм «Відомі невідомі патріоти – Олена Теліга», який продемонструвала Леся Шимоня.

Завершив годину-пам’ять коментований перегляд літератури з книжкової викладки «Життя – це боротьба…».

Людмила Чупак.