• Відпочивай, але читати не забувай

Відпочивай, але читати не забувай Відпочивай, але читати не забувай Відпочивай, але читати не забувай

Літо чарує, літо дивує, літо дарує нам гарний настрій…

Манять дітей до себе квіти та трави, свіже повітря, річка і сонце. Але працівники бібліотеки-філії №4 роблять все можливе, щоб переманити до себе та залишити незабутні враження від відвідування книгозбірні у всіх шанувальників книги.

15 липня для юних читачів був організований бібліопікнік «Відпочивай, але читати не забувай». Всі, хто цього дня завітав до бібліотеки, мали можливість ознайомитися з книжковими новинками та дитячими періодичними виданнями. Відвідувачі поринули у дивовижну подорож морем книг та яскравих журналів, із задоволенням слухали казки, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини.

Немає нічого кращого, як почитати книгу в затінку. Читачі із задоволенням відпочивали на свіжому повітрі з книгами та цікавими журналами.

Літні канікули у розпалі, але книжки влітку не відпочивають. Тож запрошуємо всіх до бібліотеки на літню мандрівку книголюбів.

Ірина Тупчій.