• Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання у Білій Церкві

      22 березня у Будинку органної та камерної музики відбулось відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання для юних книголюбів, яких привітав заступник міського голови М.Антонюк та письменник А.Гудима. Андрій Дмитрович розповів про роль книги і важливість читання у житті людини, поділився спогадами про книги свого дитинства. На свято завітала поетеса Ганна Чубач. Література для дітей – особлива грань її поетичного таланту. Лунали цього вечора дитячі вірші у виконанні самої авторки, учнів СЗОШ № 16 і колегіуму.
      Особливе захоплення у дітей викликав перегляд анімаційних фільмів, знятих на пісні Г.Чубач: “Черепаха Аха”, “Мавпа мавпі говорила”, “Не забудь...”.
      Ліричним доповненням вечора був виступ заслуженого працівника культури був виступ заслуженого працівника культури, виконавця і композитора С.Г. Томіліна, який виконав пісні Ганни Танасівни.
      Спонсором свята виступив директор ПП “КАН” М.А. Котушенко , а депутат міської ради С.Д. Кушнір подарував бібліотекам міста збірки поезій Г.Чубач “Серед зневіри та сподівань”.
      Дирекція ЦБС щиро дякує директору Білоцерківського Будинку органної та камерної музики В.Д. Клюєву за надане для проведення свята приміщення.

  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше