• Конституція – оберіг нашої держави

Конституція – оберіг нашої держави Конституція – оберіг нашої держави Конституція – оберіг нашої держави

28 червня наша країна відзначатиме 25 річницю Основного Закону – Конституції України. Готуючись до свята, маленькі читачі бібліотеки-філії №9, талановиті художники зі Зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка», відобразили у малюнках своє бачення прав дітей і розуміння, що таке Конституція.

25 червня працівники книгозбірні Зоя Чутковська та Юлія Харченко завітали до «Табору щасливих дітей «Літограй» та провели правовий діалог «Конституція – оберіг нашої держави». Дітям, у доступній для них формі, була надана інформація про державне свято – День Конституції. «Літограйчики» вже відвідували бібліотеку і вони є нашими читачами, тому діалог був щирим та невимушеним. Зоя Миколаївна і Юлія Віталіївна розповіли дітям про історію становлення Конституції України. Діти переглянули цікавий ролик права та обов’язки маленьких громадян, погортали книги даної тематики та долучилися до виконання пісень про Україну.

Жанна Харченко