• Трійця трьома святами багата: квітами, травами й рум’яним літом

Трійця трьома святами багата: квітами,  травами й рум’яним літом Трійця трьома святами багата: квітами,  травами й рум’яним літом

Наближається велике свято Трійці, яке є одним з дванадцяти найважливіших християнських свят.

З нагоди свята для гуртківців «Умілого павучка» у бібліотеці-філії №2 відбулася година творчості під назвою «Трійця трьома святами багата: квітами, травами й рум’яним літом». У заході взяли участь вихованці ЗДО №36 «Ромашка».

Бібліотекарі вчили маленьких читайликів робити букети квітів з паперу. Свої маленькі шедеври вони зможуть подарувати рідним в день Трійці, яке ще називають Зеленими Святами.

Діти із задоволенням робили букетики та наклеювали на них різнокольорові квіточки, бажаючи привітати ними своїх мам і татусів зі святом та подарувати їм чудовий святковий настрій.

Юлія Животівська.