• Зустрічають вас усіх книжечки, забави, сміх

Зустрічають вас усіх книжечки, забави, сміх Зустрічають вас усіх книжечки, забави, сміх Зустрічають вас усіх книжечки, забави, сміх

Літо – прекрасна пора для веселих розваг та читання улюблених книжок. У Книжковій країні можуть статися найчарівніші, фантастичні речі, і всі вони починаються з бажання читати.

Для вихованців ДНЗ №14 «Оксанка» працівники бібліотеки-філії №4 підготували літературно-ігрові розваги «Зустрічають вас усіх книжечки, забави, сміх».

Під час заходу діти із задоволенням відгадували загадки про літо та книгу, майже без помилок відповідали на запитання літературної вікторини «Герой казковий, загадковий». Малеча мала можливість взяти участь у різноманітних веселих іграх та розвагах: «Так чи ні?», «Як живеш?», «Що росте в саду та на городі?», «Лісова галявина».

Бібліотекарі запевнили своїх маленькихчитай ликів, що літо з книгою – це цікавий і змістовний відпочинок та побажали теплих сонячних днів та безлічі цікавих книжок.

Світлана Линник.