• Прес-реліз Всеукраїнський тиждень дитячого читання у бібліотеках міста

  Щорічно під час весняних канікул у кінці березня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання метою якого є популяризація дитячої книги та залучення до читання дітей, зустрічі-знайомства цієї цільової аудиторії з письменниками.

  22 березня в Будинку органної та камерної музики о 12 годині відбудеться урочисте відкриття книжкового свята у Білій Церкві за сприяння міського голови Василя Савчука. Вітання школярі прийматимуть від письменника Андрія Гудими...

  В гості до білоцерківських юних книголюбів завітає відома українська поетеса, ніжний лірик, авторка більше 60 книг, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, лауреат літературних премій ім. Павла Усенка, Марусі Чурай, Євгена Гуцала, Петра Гулака-Артемовського, міжнародної премії “Дружба” заслужений діяч мистецтв України Ганна Чубач.

  Вірші письменниці ви почуєте у виконанні не лише авторки, а й учнів колегіуму та СЗОШ № 16. Учасники матимуть нагоду поспілкуватися з Г.Чубач, отримати відповіді на свої питання, придбати книги письменниці з автографом. Будуть підведені підсумки літературно-краєзнавчої вікторини, яку проводить ЦБС серед школярів, читачів бібліотек та нагороджені її переможці.

  Ще одна зустріч з поетесою відбудеться у Центральній бібліотеці о 15 годині.
  24 березня читай ликів чекає нова цікава програма у літературній вітальні Центральної бібліотеки( Торгова площа,4/27 ) – зустріч із письменниками-ювілярами 2011 року, нашими краянами Галиною Гай, Володимиром Іванцівим та Володимиром Дідківським.

  Присутні зможуть побачити інсценізацію поеми В.Іванціва “Ніч на броді” та послухати вірші Г.Гай у виконанні учнів гімназії № 1 та вихованців ЦТДЮ “Соняшник”.
  Гумор Володимира Дідківського у виконанні автора та вихованців літературної студії ЗОШ № 15 сприятиме веселому настрою кожного.
  Самі ж письменники розкажуть про свою творчість. Читачі зможуть ознайомитися з творчим доробком митців на книжковій виставці “Письменники рідного краю”.
  В усіх бібліотеках міської Централізованої бібліотечної системи підготовані цікаві заходи до Всеукраїнського тижня дитячого читання.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше