• З чого починається дружба?

З чого починається дружба? З чого починається дружба? З чого починається дружба? З чого починається дружба?

Літнього сонячного дня бібліотекарі філії №4 організували для користувачів-дітей ігровий калейдоскоп «З чого починається дружба?», який присвятили Міжнародному дню друзів.

Вихованці БНВК ЗОШ №13 – ДНЗ ознайомилися з історією свята, книгами дитячих письменників про дружбу, висловлювали свої думки, що для них означають слова «дружба» та «друзі». Протягом заходу дітлахи читали вірші та згадували «мирилки», з легкістю відгадували друзів казкових персонажів під час вікторини.

Із великим захопленням всі учасники дійства розгадували загадки, брали участь в іграх та конкурсах: «Справжній джентельмен», «Найкращі друзі», «Добре – погано», «Нерозлийвода». Малеча залюбки збирала чарівну «Квітку дружби» з різнокольорових пелюсток і називала риси, які притаманні справжнім друзям.

Наприкінці заходу працівники книгозбірні побажали всім вірних, надійних та щирих товаришів, щоб дружба була для кожного не просто словом, а справжнім проявом всього найсвітлішого.

Олена Буяненко.