• Хороша книга – втіха і розрада

Хороша книга – втіха і розрада Хороша книга – втіха і розрада

2 червня в центральній бібліотеці відбулася зустріч з членами клубу «Водограй». Для них бібліотекарі підготували літературну годину «Книги в нашому житті».

Під час заходу «водограївці» розповідали про свої улюблені книги, сюжет яких торкнув їхні душі.

Ніна Соркун провела для присутніх огляд нової літератури «Читати – модно, будь у тренді!», під час якого презентувала твори сучасних українських та зарубіжних письменників: «Ідеальність» Юлії Кубай, «Іван Окаянний» Володимира Яворівського, «Оля» Ольги Саліпи, «Будь-яка мрія згодиться» Деббі Макомбер, «Сага про маєток» Сельми Лаґерлеф, «Дім на краю ночі» Кетрін Беннер.

Також увазі читачів була запропонована експрес-інформація «Лауреати Шевченківської премії 2020 року». Особлива увага була приділена лауреату Шевченківської премії у галузі літератури Оксані Луцишиній та її роману «Іван і Феба», дія якого розгортається в останні роки радянської влади та у перші роки української Незалежності.

Леся Шимоня.