• Сонцю і квітам всміхаються діти

Сонцю і квітам всміхаються діти Сонцю і квітам всміхаються діти Сонцю і квітам всміхаються діти Сонцю і квітам всміхаються діти

Весело й цікаво пройшло дитяче свято «Сонцю і квітам всміхаються діти», присвячене Дню захисту дітей у селі Вільна Тарасівка. До святкування долучилися маленькі мешканці села та їхні батьки.

Клоун Льова, роль якого виконувала бібліотекарка пані Раїса, та працівники Будинку культури підготували для малечі цікаві загадки, конкурси, змагання, дитячі веселі пісні.

Дуже цікавим для дітвори був конкурс на кращий малюнок на асфальті. Малеча малювала різних тварин, багато квітів, принцес, грибів тощо.

Під час виконання спортивних завдань дівчатка скакали на скакалках наввипередки, крутили обручі, хлопці, як майбутні футболісти, котили м’ячі на швидкість.

Втомившись від активних конкурсів, дітлахи радо відгадували загадки. Також для малечі було облаштовано фотозони, де дітки з радістю позували для своїх батьків.

Наприкінці заходу усі маленькі учасники конкурсів та змагань отримали солодкі подарунки від організаторів.

Раїса Лисак.