• Про безпеку

Про безпеку Про безпеку Про безпеку

Ось і добігають до кінця останні весняні дні, закінчується навчальний рік. І прилине літечко на зелених крилечках, а з ними і канікули. А на канікулах усе стає геть інакшим, дні сповнені веселих пригод та несподіванок, які іноді бувають не зовсім безпечними.

28 травня працівники бібліотеки-філії №3 для читачів – учнів 2-Б класу БНВО «ЗОШ №15–ДЮСОК» підготували інформ-порадник «Про безпеку».

Майбутнім третьокласникам бібліотекарі розповіли про основні засади дитячої безпеки в різних життєвих ситуаціях. Допомогли у цьому чудові книги історій про безпеку: «Безпечна дорога до школи 2», «Безпечна дорога до школи 3», «Дітям про безпеку» Ілька Лемка, «Казка про правила дорожнього руху» Віри Паронової, «Безпека в Інтернеті» Дженніфер Мур-Маллінос, «Про чисті ручки» Богдана Жолдака.

Запропоновані школярам книги в цікавій, необтяжливій, доступній формі нагадали як важливо бути добрими, уважними, вміти дружити, бути небайдужими, навчать правилам безпеки вдома й на вулиці.

Ксенія Гнуда.