• Паління чи здоров’я – обирай сам

Паління чи здоров’я – обирай сам Паління чи здоров’я – обирай сам Паління чи здоров’я – обирай сам

Паління та його вплив на організм стали сьогодні медичною та соціальною проблемою. Багато хто не має достатньо інформації про його шкоду й усі наслідки. Не варто нехтувати цим, слід активно формувати суспільну думку, що засуджує куріння. Адже від того, який вибір зробить молодь, залежить їхнє майбутнє.

27 травня, у переддень Всесвітнього дня без тютюну, працівники бібліотеки-філії №3 для учнів ДНЗ БПТУ ім. П.Р. Поповича підготували годину-застереження «Що стоїть за димовою завісою?». Присутнім на прикладах продемонстрували небезпечні наслідки впливу тютюнового диму на організм підлітків, привернули увагу молоді до екологічних проблем, а також показали перспективи збереження власного здоров’я шляхом відмови від паління.

В читальній залі бібліотеки ДНЗ БПТУ ім. П.Р.Поповича оформлена книжково-ілюстративна викладка літератури «Паління чи здоров’я – обирай сам», на якій представлена література про історію вживання тютюну та матеріали, спрямовані проти паління.

Наталія Добровольська.