• Краплинки доброти від Тетяни Строкач

  Краплинки доброти від Тетяни Строкач Краплинки доброти від Тетяни Строкач Краплинки доброти від Тетяни Строкач Краплинки доброти від Тетяни Строкач

  Працівники бібліотеки-філії №9 підготували для читачів – учнів третього класу СПМШ № 16 (класний керівник Ірина Бекас) презентацію нової книги Тетяни Строкач «Краплинки доброти».

  «Краплинки доброти» – друга частина своєрідної енциклопедії творів для дітей, (перша – «Веселковий дивосвіт» – видана у видавництві «Час Змін Інформ» у 2019 році). Книжка ілюстрована малюнками учасників гуртка «Чарівний пензлик», який діє в бібліотеці-філії №6 та студії «Азалія» ЦТДЮ «Соняшник» (керівник Людмила Красніцька-Луцик).

  Діти із захопленням сприйняли знайомство з новою книгою талановитої письменниці, педагога за професією і покликом серця. Багатолітній досвід роботи з дітьми став основою її творчості. Для дітей писати не просто та паніТетяні це вдається на відмінно. Вона вміє знайти чарівний ключик до кожної дитини. Дуже уважно слухали школярі віршіписьменниці, декламували їх, відгадували загадки, задавали питання. Зустріч пройшла цікаво, невимушено, щиро.

  Любов до України, її символів, природи, родини, виховання у дітей позитивного ставлення до навчання за допомогою художнього слова, багато гумору, а ще більше доброти дарує читачам авторка книжки.

   

  Юлія Харченко  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше