• Одягни вишиванку – це модно і гарно

Одягни вишиванку – це модно і гарно Одягни вишиванку – це модно і гарно Одягни вишиванку – це модно і гарно

Вишиванка – це те, без чого не можна уявити українську культуру, побут, історію. Вона є сімейним оберегом, символом, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується як святиня. Кожного року, третього четверга травня українці відзначають День вишиванки.

На свято вишиванки до другокласників та третьокласників СПМШ №16 завітали бібліотекарі філії №9 Зоя Чутковська, та Галина Чередник. Дітей зацікавили історії та легенди про вишиванки, які є оберегом, символом краси та здоров’я.

Вишивана сорочка – улюблений одяг кожного українця. Учасники заходу з гордістю демонстрували свої вишиванки, читали вірші, відповідали на питання «Що для мене значить вишиванка», пригадали, де бачили зображення вишивки.

Презентація «Кольори та візерунки українських вишиванок» зачарувала дітей. Малеча залюбки виконала пісню про мамину вишиванку.

Маючи таку красу, як вишита сорочка, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

Зоя Чутковська.