• Бібліотечні проблеми

  Нещодавно бібліотекарі міста зустрілися із завідуючим відділом культури І.А.Михальченком. Відбулося обговорення проблем, вирішення яких допоможе поліпшити забезпечення книжками та обслуговування жителів Білої Церкви. З пропозиціями виступили Р.П.Григоренко – заступник директора ЦБС по роботі з дітьми, Н.М.Гаврилова, Г.Г.Нагорна – завідуючі філіями, В.М.Тимошенко – провідний редактор ЦБ.
  Серед питань, які турбують бібліотекарів, і відкриття бібліотеки у Гайку, тому що багато жителів (до речі, ветеранів війни, праці, Збройних сил), не мають змоги добиратися до бібліотек на вулицях Турчанінова чи Клінічній.
  Більше двох років добивається адміністрація ЦБС прийняття рішення міською владою про надходження по одному примірнику друкованої продукції, яка видається у Білій Церкві, та творів білоцерківських авторів у читальний зал ЦБ.
  Необхідно також виділення додаткових коштів на комплектування бібліотек законодавчою літературою для поліпшення виконання міської програми правової освіти населення. У бібліотеках відсутні нові Кодекси, Закони, Постанови вищих органів державної влади, навіть для регіонального інформаційного центру “Влада. Населення. Бібліотеки”, який працює у ЦБ вже третій рік.
  Дуже прикро, але читачам у деяких бібліотеках не вистачає стільців, столів.
  Нагальною проблемою є й ремонт бібліотеки №5, приміщення якої давно потребує розширення. Потрібен телефон і у філіал №10.
  Турбує бібліотекарів і низький рівень заробітної плати, яка вже багато років не підвищується.
  Т.Біла, зав. метод. відділом ЦБС
  Замкова гора від 16 березня 2005 року  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше