• Захопливий майстер-клас

Захопливий майстер-клас Захопливий майстер-клас

З нетерпінням чекали послаблення карантинних обмежень члени гуртка «Родинна світлиця», який вже 5 років працює при центральній бібліотеці. Тож бурхлива весняна злива не стала на перешкоді дітям, бажаючим оволодіти майстерністю художнього слова, які завітали до книгозбірні на майстер-клас із техніки сценічної мови та рухів від керівників зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник» Катерини Громадської та Ірини Сесьомко.

Талановиті педагоги блискуче провели заняття, майстерно поєднуючи скоромовки, мовні вправи з вправами на моторику та іграми.

Під час карантину всі учасники дуже скучили за живим спілкуванням, тому з радістю обмінювались новинами і враженнями, а потім із задоволенням включились у вікторину-гру «Таємниці матінки-Природи», під час якої вони відтворювали рухи тварин та звуки природи. За правильні відповіді дітвора отримала невеличкі подарунки від бібліотеки.

Любов Вилегжаніна.