У центральній бібліотеці відбувся науково-методичний практикум

19 травня відбувся спільний науково-методичний практикум учителів суспільних дисциплін Маловільшанської ОТГ та працівників КЗ БМР Білоцерківської  централізованої бібліотечної системи ім. П.Красножона. Цікавою та пізнавальною була пішохідна екскурсія «Біла Церква в період нацистської окупації» та презентація книги «Остарбайтери Білоцерківщини: документи, спогади, коментарі (1942-1945)»,проведені кандидатом історичних наук, провідним редактором інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС Бурлакою Сергієм.

За "круглим столом" учителі історії в залі центральної міської бібліотеки обговорили інноваційні підходи до організації краєзнавчої роботи. Під керівництвом голови МО вчителів суспільних дисциплін Маловільшанської ОТГ Кібаленко Вікторії були накреслені основні напрямки роботи на 2021/2022 н.р. та вироблені методичні рекомендації. Учасники зустрічі висловлюють щиру подяку Сергію Бурлаці за плідне та змістовне спілкування та директору ЦБС Раїсі Григоренко за створені сприятливі умови роботи.

Катерина Паустовська.