• Сім’я – ключ до щастя

Сім’я – ключ до щастя Сім’я – ключ до щастя Сім’я – ключ до щастя

Після тривалих карантинних обмежень відновив свою роботу клуб любителів книги «Фортуна», який працює у центральній міській бібліотеці понад 20 років.

17 травня членкині клубу «Фортуна» зібралися у літературній вітальні бібліотеки, щоб відзначити родинне свято – День сім’ї.

Бібліотекарки підготували книжково-ілюстративну виставку «Щастя там, де люблять».

Увазі присутніх були представлені новинки сучасних українських і зарубіжних авторів, які висвітлюють одвічні теми: кохання, дружби та сімейних цінностей.

Голова клубу Валентина Качуріна декламувала улюблені вірші із збірки поезій «Ковток життя».

Наталя Архипенко поділилася враженнями від прочитаних сімейних історій у творах Володимира Лиса «Соло для Соломії» та «Діва млинища».

Тетяна Черненко ознайомила учасниць заходу з новими книгами про українські родини Світлани Талан, Ніни Фіалко і Дарини Гнатко.

Зустріч була цікавою та залишила приємний післясмак гарної книги.

Ніна Сорокун.