• 18 травня – День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

Вшановуючи пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу фахівці центральноїміської бібліотеки провели історичний хроноскоп«1944 – як це було» для читачів – учнів 10 класу БЗШ № 11, членів рою «Яструби», переможців військово-патріотичної гри «Джура».

У читальній залі була організована книжкова виставка «Кримські татари: режим поневірянь».

Бібліотекар Маргарита Зубкова розповіла присутнім про геноцид кримських татар та його наслідки, про боротьбу кримців за свободу. Присутніх зацікавив огляд літератури й архівних матеріалів, представлених на виставці. Десятикласники дізналися про історію та культурні надбання кримських татар від Кримського ханства до сьогодення та жахливі поневіряння кримськотатарського народу.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих кримчан хвилиною мовчання.

Маргарита Зеленцова.