• Несподівані подарунки

Несподівані подарунки Несподівані подарунки

Несподівані подарунки – це завжди приємно. Особливо, коли це книги, наповнені цікавими фактами та історіями про Європу, які пояснюють, що таке Європейський Союз, які існують освітні програми, гранти та стипендії. Саме такі книги та сувенірну символіку в подарунок отримала бібліотека-філія №5 від Інформаційного Центру Європейського Союзу при Білоцерківському національному аграрному університеті (координатор Неля Бачинська) для оформлення інформаційного куточка «Відкрий Європу для себе».

А пізнавально-ігрова карта Євросоюзу є «родзинкою» не тільки інформаційного куточка, а й будь-якого освітнього заходу, який у ігровій формі допоможе дітям краще пізнати європейські країни, познайомитися з історичними постатями, національними пам’ятками, символікою, стравами, музичними інструментами тощо.

Тож рушаймо з нами й відкриймо для себе Європу разом! Сміливо користуйтесь електронними виданнями на сайті в розділі Бібліотека ІЦ ЄС за посиланням:

Оксана Власенко.