• Вітання найріднішій

Вітання найріднішій Вітання найріднішій Вітання найріднішій

«Як добре нам жити і знати, / І вірити, друзі, весь час, / Що кращого слова, як мама, / Немає у світі для нас». Саме з цих поетичних рядочків у бібліотеці-філії №10 розпочався дитячий ранок, присвячений Дню Матері. Участь у заході взяли читачі – учні 4-Б класу БЗШ №5 (класний керівник Зоя Михайлівна Винарчук) та їхні матусі.

Під час карантину діти готувалися до свята – вивчили пісні, вірші, які з радістю подарували мамам. Бібліотекарі підготували конкурсні завдання «Чи все я знаю про маму», «Як мама робить…?», гру «Мамині руки найтепліші», вікторину «Читаємо разом з мамою». Мами пригадали колискові, які були виспівані серцем для своїх кровиночок.

Присутнім на святі мамам дітлахи подарували квіти і подарунки з побажаннями доброго здоров’я і земного щастя.

Нехай вічно живуть МАТЕРІ!

Ганна Нагорна.