• Великдень в кольорах і фарбах

Великдень в кольорах і фарбах Великдень в кольорах і фарбах Великдень в кольорах і фарбах Великдень в кольорах і фарбах

Великдень – найбільше християнське свято, яке відзначають щороку навесні. Напередодні цього радісного дня, працівники бібліотеки-філії №6 проводять виставку-конкурс робіт користувачів бібліотеки «Великдень в кольорах і фарбах». Цей рік не став винятком. Змінилася лише форма проведення: через карантинні обмеження конкурс проводився в режимі онлайн.104 учасники конкурсу надіслали 107 світлин поробок, зроблених власноруч, які милують око своєю красою та різноманіттям! Кожен учасникпроявив креативність, використовуючи різні підручні матеріали та техніки виконання. пасхальні кошики, духмяні паски, різнобарвні писанки та крашанки,чудові Великодні зайчики – це фантастичний світ Великодня, зображений в поробках.

Дякуємо усім учасникам виставки та вітаємо переможців: Максима Боженка, Катерину Клюєву, Дениса Шандренка, Еріка Скрильника, Софію Сергієнко, Олександру Камінську, Олександра Загороднього, Вероніку Загородню, Марію Іванову, Максима Сіроуса, Андрія Карпенка, Альону Ващенко, Івана Ковтуна, Ростислава Михайленка, Вероніку Бойко, Ольгу Гандзюк, Арсена Дмитрашка, Марка Коробка, Олександра Назарчука, Артема Ніколаєнка, Івана Пахомова, Діану Пристай, Софію Скрипак, Настю Христич, Ольгу Замастеренко, Олександра Федака, Лесю Михайленко, Дмитра Іванківа, Андрія Шишку, Дарину Корнієнко.

Роботи переможців будуть представлені на міській виставці «О, Писанко! Ти – символ України!»

Відзначення переможців відбудеться після послаблення карантинних обмежень. Телефон для довідок: 39-56-70

Ознайомитись з роботами учасників виставки «Великдень в кольорах та фарбах» ви зможете в соціальній мережі Фейсбук на сторінці групи «БібліоДзвін» за посиланням:

Надія Гаврилова.