Маленький музей чудової людини

Лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького, журналіст-літератор Микола Осика в квітні святкував би свій 70-річний ювілей.

Все трудове і творче життя Миколи Осики пов’язане з Білою Церквою, а особливо із Заріччям. Микола Іванович був постійним читачем та другом бібліотеки-філії №4 протягом 40 років.

«Духовна атмосфера у бібліотеці настільки щира, доброзичлива, що намагаєшся побути довше в старенькому, але затишному, привітному будиночку бібліотеки», – говорив Микола Іванович про нашу книгозбірню.

У бібліотеці знаходяться особисті речі, нагороди, публікації статей, щоденні нотатки, рукописи та світлини автора. Дякуємо Наталії Поліщук, сусідці Миколи Івановича та його дружині Любові Іванівні за надані матеріали.

Світлана Линник.