• Струни Лесиного слова

Струни Лесиного слова Струни Лесиного слова Струни Лесиного слова

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки центральна міська бібліотека продовжує проводити заходи, присвячені вшануванню видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки, громадської діячки.

Нещодавно для студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету була проведена літературна година «Струни Лесиного слова». Бібліотекарки познайомили студентів з досі невідомими цікавими фактами із життя і творчості письменниці, продемонстрували відеопрезентацію «Леся Українка – голос української душі» тапровели вікторину «Що я знаю про Лесю Українку?».

Студенти прочитали вірші поетеси: «Contra spem spero!», «Горить моє серце...», «Хотіла б я піснею стати...», «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами...», «І все-таки до тебе думка лине...».

Лесині твори актуальні й донині, вони зігрівають і будуть зігрівати серця шанувальників поезії геніальної Лесі Українки.

Леся Шимоня.