• «Квіти серед квітів»-2021

«Квіти серед квітів»-2021 «Квіти серед квітів»-2021 «Квіти серед квітів»-2021 «Квіти серед квітів»-2021

Прихід весни для міської виставкової зали при бібліотеці-філії №8 – це відкриття традиційної виставки-конкурсу «Квіти серед квітів». Цього року святкову експозицію з 50 картин створили 23 художники міста.

Журі конкурсу: Пономарьов Г.П., Вовченко В.М., Карабач А.В. визначили переможців.

У номінації «Портрет» перемогу здобули:

·Ірина Шевченка за роботу «Замріяна»;

·Тетяна Матвієнко за роботу «Ультрамаринова сієста»;

·Юлія Левчук за роботу «Незнайомка».

У номінації «Натюрморт» відзначені:

·Тетяна Губрій за роботу «Квіти осені»;

·Ольга Мілейко за роботу «Осінній натюрморт»;

·Тетяна Фокіна за роботу «Півонії».

У виставці взяли участь всі бажаючі художники міста, але як конкурсні розглядаються тільки роботи жінок.

Вас приємно здивують картини Олени Яросевич,Тетяни Чупис, Ольги Янчук, Валентини Янковської, Світлани Мороз, Олени Гончарук, Анни Бойко, Любові Шовкун, Крістіни Смєлової, Валентини Козаченко.

Кожен може помилуватись також роботами Георгія Пономарьова, Валерія Вовченко, Ігоря Безвербного, Валерія Ружицького, Сергія Секретарьова.

Міське управління культури і туризму відзначило дипломами та цінними подарунками переможців конкурсу.

Подарунком для всіх присутніх стало музичне привітання учнів та викладачів школи мистецтв №3.

Виставка триватиме до 30 березня.

Любов Михайлюк.